Referencje

Firmy, z którymi współpracowaliśmy:

OSM Włoszczowa

Zdecydowaliśmy się zlecić usługi energetyczne firmie Veolia Industry Polska – ekspertowi w tej dziedzinie, aby przede wszystkim skupić się na naszej podstawowej działalności i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Artur Sakwa
Wiceprezes Zarządu OSM Włoszczowa do 2017 r.

Ergis S.A.

Posiadane zdolności interpersonalne oraz zaangażowanie przyczyniają się do pozytywnych relacji pomiędzy naszymi firmami.

Grzegorz Tadych
Dyrektor Techniczny w Ergis S.A.

SEGRO

Oświadczam, iż Veolia Industry Polska Sp. z o.o. zarówno w zakresie obsługi bieżącej, prewencyjnej, jak i doradczej, pełni swoje obowiązki z najwyższą starannością, przy jednoczesnym uwzględnieniu najlepszych praktyk branży i jest firmą godną polecenia.

Maciej Szyma
Property Manager

Galeria Mokotów

Realizowane prace spełniają oczekiwania pod kątem jakości wykonywanych usług i potwierdzamy, że usługodawca systematycznie dąży do polepszenia swojej efektywności.

Anthony Vesin
Head of Shopping Centers Poland

Kimball Electronics Poland

Firma Veolia Industry realizuje współpracę zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Należy tu podkreślić właściwy dobór i odpowiednio przeszkolony personel oraz nienaganną organizację czasu pracy

Małgorzata Łukaszyk
Administration Manager

Beyond.pl

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia, możemy polecić firmę Veolia Industry Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera w dziedzinie obsługi technicznej.

Grzegorz Dziekan
CIO Beyond.pl Sp. z o.o.

phone-background

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktujemy się z Tobą! Wybierz interesujący Cię zakres oferty Veolia.

phone-icon