Kontakt

Sekretariat

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.

Al. Solidarności 46,
61-696 Poznań
czynny:
poniedziałek–piątek
w godzinach 8–16

Kariera

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Grupie Veolia w Polsce
Kontakt z do inspektora
Zapytania ofertowe
Zapytania ofertowe

Zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować na:
wspolpraca.pl.vind@veolia.com

Kontakt z kierownikiem projektu

Zostaw prośbę
o kontakt

Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Industry Polska Sp. z o.o. zgodnie z Pana/Pani żądaniem w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek/zadane pytanie i/lub załatwienie zgłoszonej sprawy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.
W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody Pani / Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Industry Polska Sp. z o.o. do celów marketingowych za pośrednictwem objętych zgodą kanałów komunikacji. Wyrażoną zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny może Pani / Pan cofnąć w każdym momencie, bez podawania przyczyny poprzez jeden z poniższych sposobów: (i) wysłanie wiadomości na adres e-mail: inspektor.pl.vpol@veolia.com , (ii) pisemnie na adres administratora: Veolia Industry Polska Sp. z o.o., Al. Solidarności 46, 61-696 Poznań lub (iii) wysłanie wiadomości na adres e-mail, na który została przesłana zgoda.
Administratorem Pani / Pan danych osobowych jest Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Jest Pani / Pan uprawniona/y do dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.
(Kliknij tutaj, aby ją zobaczyć)