Zarząd

Andrzej Szymanek
Andrzej Szymanek

Absolwent Politechniki Poznańskiej, specjalność: Ogrzewnictwo i Wentylacja. Od blisko 30 lat związany z ciepłownictwem systemowym, a przez kilka ostatnich lat również z obszarem usług multitechnicznych dla przemysłu i odbiorców komercyjnych. Pełnił funkcje Dyrektora Generalnego Dalkia Zielona Góra, Dyrektora Regionalnego i Członka Zarządu Dalkia Poznań, Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu Veolia Energia Warszawa, Prezesa Zarządu Veolia Energia Łódź, a obecnie sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Veolia Industry Polska.

Maria Żmudzińska
Maria Żmudzińska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na wydziale Ekonomiki Produkcji i Obrotu. Od 1991 roku pracownik Dalkii Poznań w Wydziale Księgowości. W strukturach Veolii od początku funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych (2006 rok), sprawowała funkcje koordynacyjne w Wydziale Księgowości i Raportowania oraz była Kierownikiem Wydziału przez wiele lat. Od 03.2019 związana z Veolią Industry Polska, na stanowisku Dyrektora Finansowego. Z początkiem marca 2020 roku, powołana do Zarządu Spółki.

Katarzyna Kierzkowska-Terendij
Katarzyna Kierzkowska-Terendij

Absolwentka kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą Veolia związana od 2012 roku, najpierw jako Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w Dalkia Energia Warszawa, a od 2015 jako Dyrektor ds. Zasobów Zasobów Ludzkich i Członek Zarządu w Veolia Industry Polska.

Robert Katzor
Robert Katzor

phone-background

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktujemy się z Tobą! Wybierz interesujący Cię zakres oferty Veolia.

phone-icon